Hakkımızda

2020 yılında kurulan isguvenligi.com, iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden, mevzuatın ortaya koyduğu gereklilikleri ve daha fazlası için hizmet veren bir firmadır.

Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılama hedefi ile yola çıkan isguvenligi.com bünyesinde Hizmet Teklifi, Forum, Eğitim, Mağaza, İlan ve Kariyer olmak üzere 6 modülden oluşmaktadır. Bu modüllerin dışında haber ve makalelerin yer aldığı bunlarla birlikte ihtiyaca yönelik webinarların ve bilimsel toplantıların düzenlendiği bir platformdur.

Kurulduğu andan itibaren birçok firmanın çözüm ortağı olmuş olan isguvenligi.com, 2021 Ocak ayından itibaren online ortamda hizmet vermeye başlamıştır.
isguvenligi.com, kurulduğu andan itibaren hizmet yelpazesini genişletmiş ve Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği alanının kalbinin attığı yer haline gelmiştir.

Hizmet Teklif modülü, iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren firmalar ile hizmet alan firmaları buluşturulmaktadır. Hizmet alacak olan firmalar Hizmet Teklif modülü ile kaliteli ve uygun hizmete kullanıcı dostu, yeni nesil teknolojili bir sistem ile alanında yetkin profesyonellerin desteği ile birlikte hizmet verecek olan firmaların referans, müşteri yorumları gibi birçok bilgilerini görebilecekler bu bilgiler ışığında hizmet alım sürecini profesyonel bir şekilde tamamlayabileceklerdir. Bu bağlamda Türkiye’nin ilk ve tek firmasıdır.

Forum modülü ile iş sağlığı ve güvenliği alanında buluşma noktası olmayı hedefleyen isguvenligi.com bu doğrultuda tartışma, soru cevap, duyuru, kütüphane, dosya paylaşım alanı gibi birçok konuda kendi alanında yetkin personeli ile sürecin içerisinde yer almaktadır.

Eğitim modülü ile iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan bütün meslek gruplarının sürekli gelişen çalışma geleceğine hazırlanmasına yardımcı olur. Temel seviyeden başlayıp üst seviyeye kadar birçok konuda online ve offline eğitimleri içerisinde bulundurmaktadır. Bu modül hem bireysel hemde şahıs olarak eğitimlerinizi oluşturup paylaşmanıza imkan vermektedir.

Market modülü, iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin ilk ve tek online pazaryeridir. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden dinamik ekibiyle, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklanmaktadır.

İlan modülü, iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin ilk ve tek ilan sitesidir. Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, yeni nesil teknoloji çözümleriyle, iş sağlığı ve güvenliği alanına sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Kariyer modülü iş sağlığı ve güvenliği alanında offline ve amatörce yürütülen iş arama ve işe alım süreçlerine yeni nesil teknolojik çözümler sunarak, iş arayanlar ile işverenleri online ortamda bir araya getiriyor. Sadece iş sağlığı ve güvenliği alanına hizmet eden Kariyer modülü ile isguvenligi.com Türkiye’nin ilk ve tek kariyer sitesidir.